NakrętkoManiacy | O nas
229
page-template-default,page,page-id-229,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

O nas

Głównym założeniem Pomagam Bo Chcę jest okazanie wsparcia materialnego osobom, rodzinom czy też organizacjom pomocy społecznej będącym w potrzebie.

 

Swoje założenia realizujemy poprzez akcje, których jesteśmy organizatorami tj. zbiórki odzieży, żywności środków czystości jako Pomagam Bo Chcę, akcję “Obudź w Sobie Mikołaja. Poczuj Moc Dawania!” czy też “NakrętkoManiacy”.
Zapraszamy Cię do czynnego udziału w akcjach.

“Na miły Bóg, życie nie po to tylko jest, by brać
Życie nie po to, by bezczynnie trwać
I aby żyć siebie samego trzeba dać”

Stanisław Sojka
Pomagam Bo Chcę działa dzięki poniższym firmom:
Zajmujemy się transportem przesyłek kurierskich do 70 kg, transportem palet, motocykli, quadów oraz samochodów. Chętnie też zajmiemy się przeprowadzką. Możemy zarówno przewieźć Cię z jednego miejsca w drugie, jak i zająć się przygotowaniem mienia (rzeczy) do transportu tj. pakowaniem. Nasi pracownicy mogą także zając się wyniesieniem czy też wniesieniem Twoich rzeczy.

 

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych w transporcie!

 

Więcej informacji na stronie: www.glparcels.eu
Naszą misją jest nauczyć cię angielskiego szybko, przyjemnie i trwale. Tworzymy kursy z myślą o tobie i twoich potrzebach. Cały czas rozwijamy bazę naszych szkoleń kierując się sugestiami naszych klientów. Korzystamy z najnowszych rozwiązań technologicznych żebyś mógł się z nami uczyć o każdej porze dnia i nocy w sposób dogodny dla siebie.

 

Więcej informacji na naszej stronie: www.kursangielskiego.co.uk